Ремонт і заміна замка запалювання

Пересування транспортного засобу неможливо при пошкодженому замку запалювання. Механізм ламається абсолютно з різних причин – засмічення каналу, неакуратне користування, виробничий дефект. Проблема зазвичай виникає в найнесподіваніший момент. Наш сервісний центр Keyautо пропонує оперативний і професійний ремонт замка запалювання в Хмельницькому.

Поширені складності з замком запалювання

remont-zamka-avto-khmelnytskyiРемонт зазвичай потрібний через часте застрягання ключа, при заклинюванні замка запалювання. Водій авто відразу задумається про заміну замка запалювання. Не варто робити скоропательних висновків, може бути достатнім проведення стандартного ремонта замка запалювання. Ціна визначається ступенем пошкодження вузла, також враховується модель автомобіля.

Технічне обслуговування замка запалювання проводиться, якщо:

 • Погано провертається ключ. Проблема не надто виражена, оскільки машину все ж вдається завести. Своєчасний ремонт допоможе запобігти пошкодженню в майбутньому і підстрахуватися від незапланованих витрат.
 • При повороті помічаєте підкусування ключа. Цілком очевидним є знос замкових пластин. Якщо проблему не поспішати вирішувати, замок може заклинити. Розумно зв’язатися з автосервісом і домовитися про діагностику або ремонт.
 • Ключ вставляється незвично, як ніби щось заважає. Причиною може бути заржавіння замка або велике скупчення пилу. Для виявлення проблеми необхідна діагностика.
 • Заклинило замок. Тут вже без ремонту точно не обійтися. Для запобігання повторного заклинювання паралельно проводиться профілактична робота.

У більшості випадків ремонти нескладні. При заміні серцевини або ремонті замкової личинки тарифи на послуги невисокі.

Ремонт замка запалювання в Хмельницькому від Keyauto

Поломка замка запалювання – досить легко вирішувана проблема для автосервісу.

Поламатися автомобільний замок може з кількох причин:

 • скупчення пилу всередині механізму, потрапляння вологи або інших сторонніх часток;
 • деформація контактів безпосередньо всередині замка;
 • прояв виробничого дефекту після закінчення гарантійного терміну;
 • природний знос механізму, ключа;
 • некоректно проведений ремонт замкового механізму.
Як визначити, що замок запалювання потрібно ремонтувати і як оцінити ступінь поломки

В ідеалі машина заводиться відразу при повороті ключа. Якщо ж ключ заклинює або провертається на повний оборот, доцільно провести діагностику і ремонт в автосервісі. Фахівці визначать, чи можна усунути поломку або ж варто замінити замок запалювання.

В сучасних іномарках замки представляють собою складні вузли з механічних і електронних елементів. Отже, встановити причини і грамотно провести ремонт може тільки грамотний майстер.

Оперативне і якісне відновлення системи від автосервісу Keyauto

Встановлення дефектів замка запалювання

Фахівцями автосервісу Keyauto проводиться повна і грамотна діагностика системи запалювання. Діагностика допомагає визначити, який ремонт буде проводитися по відновленню механізму, чи є необхідність повної заміни замка.

Спочатку майстер перевіряє, які збої є в роботі механізму, встановлює причину поломки, визначає ступінь пошкодження. При необхідності займається розбиранням вузла і уважно оглядає всі внутрішні деталі. Розібравшись з дефектацією, майстер інформує клієнта про можливі способи вирішення і вартості робіт.

Ремонт замка запалювання з заміною поламаних деталей

Якщо всі необхідні деталі для заміни є в арсеналі, і поломка замка запалювання нескладна, ремонтcar-keys-car-start-engine проводиться за кілька хвилин. При відсутності деталей і серйозної поломки ремонт займає до декількох днів. Майстри сервісного центру проводять механічне чищення забруднених елементів, покривають їх мастилом, виконують заміну поламаних деталей (личинки замка, пружини, контактної групи).

Всі процедури проводяться нескладними, але зручними і сучасними інструментами з урахуванням рекомендацій виробника, беручи до уваги власний досвід. На всі види робіт видається гарантія. Також ви отримаєте цінні рекомендації від фахівця з грамотної експлуатації механізму.

Профілактичні заходи

Дотримання правил по експлуатації дозволить продовжити термін служби замка і вберегти механізм від передчасних поломок. При включенні запалювання повертайте ключ плавно, не допускаючи ривків. Звертайте увагу на роботу механізму, проскакування / заклинювання бути не повинно. Своєчасний техогляд дозволить запобігти непередбаченої поломки, а при необхідності провести нескладний ремонт замка механізму за ціною, яка буде порівняно нижче, ніж в запущених випадках.

Проводячи технічний огляд, фахівці автосервісу Keyauto виявляють неполадки і усувають загрозу несправності раніше, ніж відбудеться серйозна поломка замка запалювання. Уважне ставлення до автомобіля, своєчасний техогляд – основні складові для тривалої експлуатації механізму і економії коштів.

Коли є необхідність замінити замок запалювання

Після проведення діагностики фахівець може порекомендувати замінити замок запалювання. Повна заміна механізму зазвичай проводиться на вагомих підставах:

 • втрата ключа від системи запалювання;
 • спроба злому з пошкодженням замка;
 • серйозна поломка, що не підлягає виправленню.

Загальна ціна по заміні замка запалювання включає в себе вартість механізму для певної моделі автомобіля і плату за сервісне обслуговування. Виконується як установка оригінального нового замка, так і заміни механізму на якісну, менш дорогу систему з аналогічними характеристиками.

Сервісний центр Keyauto спеціалізується на ремонті механізмів будь-якої складності. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте якісно відновлений вузол, пристойний сервіс і цінні рекомендації. Правильна експлуатація заміненого вузла дозволить уникнути передчасної заміни замка запалювання.

x
дякуємо за
заявку

Ми зв'яжемося з вами в
найближчим часом

x
зв'яжіться
з намисвяжитесь
с нами
*
*