Відключення клапана EGR і сажевого фільтра

Сажевий фільтр – пристрій у вигляді металевої ємності, заповненої вогнетривкою керамікою. Через свою організацію конструкція здатна затримувати дрібні частини вихлопів. Завдяки цьому знижується викид дизельних відходів в атмосферу. Система ЄДР також пов’язана з боротьбою за екологічність. Чому ж виникає необхідність вирізати сажевий фільтр і позбутися системи EGR?

Про конструкцію

Роль фільтра полягає в утриманні сажі та інших продуктів згорання. Але він, як будь-яка система, з часом забивається, що позначається на роботі автомобіля. Блок управління двигуна моніторить здатність систем до пропуску продуктів вихлопу. Коли потрібно очищення, система автоматично запускає пасивне або активне відновлення. Перше полягає в тому, щоб спалити сажу під час роботи двигуна. Регенерація в активному режимі полягає в наступному.

  1. Впорскується паливо в вихлопну систему.
  2. Піднімаються оберти двигуна до 2000 оборотів.
  3. Відбувається загоряння палива в трубі і сажевий фільтр нагрівається до температури 700С.
  4. Протягом 40 хв відбувається спалювання сажі, яка накопичилася в фільтрі.

Якщо активне і пасивне очисне відновлення проводиться неефективно, то ЕБУ включає аварійний режим, визначаючи неправильні показання кисневих, температурних датчиків. Відключення норм екології стає єдиним виходом для збереження адекватної роботи авто.

отключение сажевого фильтра

Несправність ЕГР – перші ознаки

Симптомами несправної системи можуть послужити посилена витрата пального, некоректна робота двигуна, смикання двигуна на низьких оборотах, перехід в аварійний режим. У деяких автомобілях на панелі управління спалахує лампочка або блимає індикатор, що теж свідчить про несправність клапана EGR.

Рішення проблеми

Майстри швидко діагностують стан обладнання, забитого сажею і кіптявою. Пропонують відразу кілька раціональних рішень проблеми: фізичне і програмне видалення фільтра. Перший варіант передбачає витяг системи з його подальшою заміною або без заміни. Програмне видалення відключає датчики контролю фільтра, що усуває аварійний режим, виправляє помилки, пов’язані з регенерацією.

Що ж стосується клапана ЕГР, то професіонали рекомендують його видалити через часті поломки, дорогого обслуговування, роботи двигуна без цієї конструкції. Пристрій примхливий до якості пального, при великому вмісті домішок в паливі утворює нагар, що обтяжує роботу фільтрів, мотора. Видалення каталізатора – процедура, яку можна зробити разом з відключенням ЕГР. Вона дозволить підвищити потужність автомобіля, знизить витрати пального.

клапан егр отключение

Наслідки видалення фільтрів і ЕГР

Відмова від дорогого устаткування для зменшення вихлопів забезпечить чистий впускний колектор. Зниження кіптяви, диму, підвищення потужності на середніх оборотах – незаперечні плюси, які тягне видалення клапана ЕГР та фільтра. Після процедури покращаться динамічні якості автомобіля, відпаде необхідність заміни дорогих комплектуючих. Негативні наслідки видалення клапана, фільтра наступають в тому випадку, якщо майстерність фахівця викликає сумніви.

Чому потрібно звертатися за допомогою до професіоналів?

Роботу з фільтрами, відключення клапана EGR в Хмельницькому необхідно виконувати у людей, які знають свою справу. Процедура забирає мінімум часу, виключає ризики поломок в майбутньому. Самостійний ремонт, видалення або заміна деталей – клопітке і небезпечне заняття, яке може спричинити несправність транспортного засобу. Щоб домогтися бажаних ефектів від процедури, слід довірити справу професіоналам і отримати гарантію якості.

x
дякуємо за
заявку

Ми зв'яжемося з вами в
найближчим часом

x
зв'яжіться
з намисвяжитесь
с нами
*
*