Виготовлення ключів і аварійне відкриття авто з Америки

Купівля нового автомобіля – мрія багатьох українців з різними фінансовими можливостями. Дозволити собі подібну розкіш більшість не можуть. Тому потримані автомобілі зберігають популярність на ринку. Особливим попитом користуються європейські та американські авто, пригнані в Україну. Хороша машина з мінімальним пробігом за помірною ціною – приваблива пропозиція. Правда є невеликий нюанс – машина може виявитися без ключів. Про відсутність ключів може бути заявлено в лоті. Ключі можуть загубитися при розвантаженні техніки. Виникає питання, як замовити ключ для авто з Америки.

Популярність закордонних автомобілів обумовлена їх доступною вартістю і кращою комплектацією, ніж у вітчизняного виробника. Високої якості запчастини, масла і фільтри, а також відсутність пробігу по наших дорогах – дуже привабливі характеристики при виборі автомобіля. Деякі моделі оснащені електронною коробкою передач (автоматичним управлінням) з електронно-механічними блокаторами керма, електронним ручником. Щоб розблокувати такі пристрої, потрібно включити запалювання. Зверніться в сервіс по відкриттю американських авто в Хмельницькому.

usa-auto-emergency-unlockЯкщо Ви проінформовані, що авто поставляється без ключів, зателефонуйте в сервісний центр Keyauto і ми проконсультуємо Вас. Іноді доцільно прописати ключ відразу на автовозі, що значно спрощує всі етапи транспортування автомобіля:

 • зняття з автовоза;
 • загрузка на евакуатор;
 • зняття з евакуатора;
 • перегін авто в бокс, особливо складно переганяти машину з вивернутими вправо або вліво колесами.

Деякі автомобільні марки оснащені специфічними ключами – СМАРТ. Оптимальні терміни доставки ключів – 15-30 днів. Чи готові стільки чекати? Якщо часу немає, ви вже знаєте, где в Хмельницком сделать ключ для авто из США. Попереднє замовлення дозволяє заощадити на вартості послуг від 20%.

Аварійне відкриття американських авто в Хмельницькому

Сучасні автомобілі оснащені бортовими комп’ютерами, що відповідають за управління всіх систем. Найменша несправність записується безпосередньо в пам’ять комп’ютера. Крім усунення неполадки фізично, буде потрібно підключення діагностичного сканера, усунення помилки на програмному рівні.

Програмні збої в «розумних» авто викликають блокування дверей або замка запалювання. Бувають випадки, коли ключ залишається в салоні, двері зачинилися, і, як наслідок, водій не може сісти за кермо. Зламався, загубився, був вкрадений – зустрічаються різні випадки коли потрібно відновлювати протиугінну систему авто.

У будь-якій ситуації хмельничанам і гостям Хмельницького допоможе сервісний центр Keyauto. Відновленням і програмуванням ключів займаються досвідчені фахівці. Оперативне вирішення проблеми і високу якість сервісу – візитна картка нашого центру.

Діапазон послуг сервісного центру Keyauto:

 • відновлення втраченого або пошкодженого ключа по вичитаному коду замка запалювання або VIN номеру кузова;
 • відкриття автомобіля спеціальним обладнанням без ризику пошкодження, частіше використовуються дверні декодери;
 • виготовлення дубліката ключа на американське авто;
 • нарізка ключів для авто з США з допомогою електронного станка ;
 • зняття, заміна, реставрація дверних автозамків;
 • оперативный ремонт замка запалювання.

Сервісний центр спеціалізується на ремонті автомобільної електроніки. Відновлюємо протиугінні системи автомобіля, оперативно і якісно програмуємо електронні блоки подушок безпеки, відключаємо норми екології на дизельних і бензинових авто.

Види ключів для автомобілів

american-auto-keysСервісний центр Keyauto виготовляє ключі будь-якої складності. При виборі ключа слід орієнтуватися на рік випуску автомобіля. У 1996 році легковики оснащувалися протиугінним пристроєм – іммобилайзером в комплекті з чіп-ключем.

Водії частіше користуються:

 • чіп-ключами з кнопками центрального замка;
 • ключ-карткою (популярний вид у власників Mazda, Renault);
 • СМАРТ-ключем (переважає серед власників Lexus, BMW, Toyota).

Деякі користуються інфрачервоними автомобільними ключами, запрограмованими криптованим або фіксованим кодом, оснащені мікросхемою.

Виготовлення чіп ключа американця

Ключі з чіпом – це свого роду окрема категорія. Особлива конструкція ключа вимагає більш кропіткої роботи. Чіп-ключ обов’язково підлягає програмуванню. Автомобільний ключ для американського ринку відрізняється частотою сигналу управління цз – 315 МГц наявністю додаткової кнопки Panic.

Для водіння однієї і тієї ж моделі автомобіля можна користуватися різними ключами відповідно до комплектації або року випуску.

Виготовлення ключів для авто з США в Хмельницькому

Якщо не відчиняються двері авто або не заводиться двигун, ви можете скористатися послугою – виїзна майстерня. Майстер виїжджає на місце з усім необхідним обладнанням. В арсеналі є заготовки для нарізки і прошивки ключів, сучасні верстати для нарізки, програматори.

Процесом виготовлення ключів повинен займатися професіонал. Майстер в точності виконує певний алгоритм дій. Готові ключі проходять перевірку на якість. Для підстраховки рекомендується зробити дублікат ключа на американське авто. Це дозволить уникнути певних проблем в подальшому. Тим більше вартість дубліката відносно нижче.

Для адекватної оцінки вартості і строків телефонуйте нам по вказаному телефону на сайті. Ви отримаєте консультацію з будь-якого питання. Ми знайдемо рішення вашої проблеми.

x
дякуємо за
заявку

Ми зв'яжемося з вами в
найближчим часом

x
зв'яжіться
з намисвяжитесь
с нами
*
*